توری های پلیمری شبکه هایی ساخته شده از مواد pp (پلی پروپیلن) به روش اکسترود می باشد . توری های پلیمری در تمامی رنگها قابل تولید بوده و بر اساس سایز چشمه ها طبقه بندی می شود .چشمه های توری های پلیمری پلی مش به صورت مربع و تخت (تاروپود در یک سطح) تولید می گردند. همچنین این توری ها در سایز چشمه های متفاوت شامل : 4*4 میلی متر، 10*10 میلی متر، 12*12 میلی متر، 16*16 میلی متر، 25*25 میلی متر، 40*40 میلی مترو 50*50 میلی متر قابل تولید می باشند . این توری ها به صورت رول در عرض های 1متر، 1.2مترو1.6 متر و به طول 30 متر قابل عرضه می باشند.
 
در تولید تمامی توری های پلیمری پلی مش، از مواد مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV Stabilized) استفاده گردیده است .همچنین متناسب با محل استفاده از این توری ها میتوان از درصد بالاتری از مواد UV جهت طول عمر و مقاومت بیشتر در مقابل تابش مستقیم آفتاب استفاده نمود.(تولید به صورت سفارشی)
 
توری های پلیمری به دلیل مقاومت دربرابر رطوبت و همچنین مقاومت در برابر خورندگی برخی مواد شیمیایی کاربردهای متنوع و گوناگونی دارد. برخی از این موارد استفاده در لینک کاتالوگ توری های پلیمری به صورت کاتالوگ موجود می باشد.