دیوارپوش های فایبرگلاس پلی مش، از یک نوع پارچه تاری-پودی محکم و مقاوم از الیاف شیشه (فایبرگلاس) توسط ماشین آلات مخصوص نساجی تولید می گردد.

 

الیاف شیشه (فایبرگلاس)، ازمواد طبیعی و غیر سمی همچون سیلیس، دولومیت، کوارتز و کربنات ساخته می شود.

این الیاف علاوه بر استحکام و دوام بالا، در برابر حرارت، مواد شیمیایی و آب از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است.

این نوع دیوارپوش ها بهترین پوشش برای دیوارهای سازه خشک (Dry wall) بوده و همچنین قابل نصب برروی کلیه سطوح صاف (سطوح سیمانی، گچی و ...) می باشد.

این دیوار پوش ها دربافت های متنوع موجود بوده که طرح های آن به همراه کد محصول در لینک گالری قابل مشاهده است .

از دیوارپوش های فایبرگلاس پلی مش می توان در ساختمان هایی با کاربری گوناگون ( مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی، درمانی، عمومی وغیره) استفاده نمود . پلی مش طی سالیان گذشته پروژه های متعددی از این دست را اجرا نموده و عکس برخی از این پروژه های انجام شده در لینک گالری قابل مشاهده است .

دیوارپوش های فایبرگلاس پلی مش غیرقابل اشتعال بوده و در کلاس M0 و M1 رده بندی می گردد.

گزارش و نتایج آزمایشات انجام شده بر روی دیوارپوش های فایبرگلاس پلی مش که در معتبرترین آزمایشگاه های اروپا انجام گردیده با نام مشخصات فنی دیوارپوش های فایبرگلاس با فرمت PDF در لینک کاتالوگ قابل دانلود می باشد.

 

مشخصات 

 • دوستدار محیط زیست

  محصول دوستدار محیط زیست، ساخته شده از کوارتز طبیعی، جوش شیرین (SODA) ، دولومیت (DOLOMITE)لازم به ذکر است در ساخت این محصول از پی وی سی و مواد سمی و فلزات سنگین ساخته شده از بنزین و تولوئن استفاده نگردیده است .

 • بهترین پوشش برای دیوارهای سازه خشک (DRY WALL )

  این محصول پوششی مناسب و یکپارچه در سطح دیوار (محل درزها و ترک ها) ایجاد نموده و ناهماهنگی و پستی و بلندی های احتمالی دیوار را به بهترین نحو پوشش می دهد، برای رنگ آمیزی های بعدی هم نیازبه زیرسازی ندارد.

 • مقاومت کششی بالا و تقویت دیوارها

  به دلیل ساختار مقاوم و محکمی که دارد بهترین گزینه برای تقویت سطح دیوار می باشد، از ضربه خوردن به دیوار جلوگیری میکند و ضربه را دفع می کند.

 • غیرقابل اشتعال

  عایق مناسب برای جلوگیری از شعله ور شدن و انتقال حریق، بافته شده از فایبرگلاس دارای کلاس A در استاندارد عایق آتش.

 • قابل شستشو بودن

  مقاوم در برابر اسید و قلیا بوده، به سادگی شسته شده و شکل ظاهری و بافت پارچه تغییر نمی کند.

 • آکوستیک بودن

  بدلیل بافت های موجود در ساخت این محصول، قابل استفاده در سیستم های جذب صدا می باشد.

 • ضد قارچ، کپک و بید زدگی و ضد رطوبت

  با جریان هوای قوی در ساختار پس از نصب، بدون تغییر رنگ، ضد بید زدگی و کپک زدگی و عدم امکان تخم گذاری حشرات در بافت آن (مناسب برای فضاهای مرطوب )

 • سازگاری با انواع رنگ ها و قابلیت رنگ آمیزی بسیار زیاد

  این دیوارپوش به دلیل بافت خاص خود بارها قابل رنگ آمیزی بوده ودر نوبت های بعدی رنگ آمیزی نیز رنگ را به خوبی به خود جذب می کند ، با انواع رنگ ها (آکریلیک، روغنی، پلاستیک) سازگاری داشته اما به دلیل خاصیت غیرقابل اشتعال بودن آن توصیه می شود از رنگ های پایه آب استفاده گردد.